NUTRISANTE  VÝŽIVOVÁ PORADNA

Něco na začátek

Značnou část svého života jsem věnovala studiu a práci v oblasti ekologie a životního prostředí. Měla jsem tak příležitost detailněji se obeznámit se stavem prostředí kolem nás a vzájemných interakcích mezi neživou přírodou a živými organismy.

Mám za to, že uvědomělá společnost, která si váží vlastního zdraví, bude mnohem důrazněji požadovat zdravé potraviny bez přídatných látek, přidané soli, pěstované a vyráběné v souladu s přírodou. Taková společnost se bude i mnohem více zasazovat o kvalitnější prostředí kolem nás.

Myšlenka, že bych mohla pomáhat jinak nežli jako vědecký pracovník, a jsem přesvědčena, že je to pomoc mnohem větší, mne nadchla. Mohu měnit názory lidí na potraviny a prostředí kolem nich a pomáhat jim cítit se dobře. Od mých studií ekologie jsem se tak přes vědeckou činnost v oboru dostala až k ekologickému zemědělství. A odtud byl už jen krůček k dalšímu vzdělávání, hledání informací o lidském těle, zdravé výživě, bio produktech nebo detoxikacích organismu, které pravidelně provádím.

Začala jsem se zabývat aromaterapií a tradiční čínskou medicínou, takže mohu své výživové poradenství pozvednout na vyšší úroveň!

Účinky zdravého stravování a pravidelných očist organismu na sobě už léta pozoruji a mohu jen doporučit.


Dnes po mnohaletých zkušenostech v oboru výživového poradenství je to můj denní chleba. 

Certifikáty, osvědčení


1. Osvědčení o rekvalifikaci: Výživový poradce a sportovní dietolog

- získáno v roce 2010 u MAHRA, spol. s.r.o.

2. Osvědčení: Kombinovaný odborný kurz se zaměřením na dětskou výživu

- získáno v roce 2012 u MAHRA, spol. s.r.o.  

3. Certifikát s mezinárodní platností: Specialista na sportovní výživu

- kurz akreditovaný Aliancí výživových poradců ČR,

- získáno v roce 2017 u spol. NUTRIS v rámci "frčkového" školení Světa zdraví,

- ve Světě zdraví jsem pracovala 1,5 roku.